Tiran Hitz - Jemi Larte

Song Rating: 9.18/10

Song lyrics:

[Hook] X2
Jemi larte larte, keta te tjeret kot mundohen
Bejme hapa para mrapa, po Te Tanet nuk dorezohen
Do ngrihem kur rrezohem, per shoket luftoj boten
Them kujdes, e mbaje gojen, se per fjale ne ta qime motren


[Verse 1: Loko]
Hapet dera, ve syzet, reperat si dallendyshet
Eci rruges, shikoj hallin, fillojne dhe me cajne karin
Pse ke share OTR-in? Ca ke ti me Baba Star-in?
Hiqmu sysh, mos ma prish barin, se perndryshe tbera varrin
Ul kapelen ruaj hijet, kundra nesh, motra te qihet
Ti je fallco, kjo gje dihet, zinxhiri, fake man, we can see it
Wow shqipe, ca ben, se dhjeve boten
Damn shqipe, le nam, i qive motren
Hip-Hop profesora, ketu ske te besh me qorra
Po beri zhurme zorra, ta marr buken nga dora
Muzike per rruge, shqipe, jo per pandora
Ju jeni tgjithe spiuna, man mos beni kot si horra
Un jam burre, ti sje trim, je kurve me trup djali
You get it? A b**h trapped in a mans body
Keep talking that sh**, Ima have to catch a body
Run up on you motherf**ers, and I hit you with the shotty like Rrakatakatakata


[Hook] X2
Jemi larte larte, keta te tjeret kot mundohen
Bejme hapa para mrapa, po Te Tanet nuk dorezohen


Do ngrihem kur rrezohem, per shoket luftoj boten
Them kujdes, e mbaje gojen, se per fjale ne ta qime motren

[Verse 2: Bezzi Bez]
E rrah lojen si Muhamed Ali, ne mikrofon bertas Bezzi Bez baby
Neqoftese ske keshtjelle, nuk ke perandori, ne mes te Amerikes prezantoj kuq e zi
Gjerdani ne qafe, pistoleta sbehet llaf
Ndez hashashin, ndez Audin, shikoj pasqyrat edhe zhdukem
Nuk e di se ku do mbytem, por e di se ku do zhytem
Ai ka folur keq, tani po shikon gryken
Obobo bobobobo, Bezzi Bez about to blow
Nonono nononono, ti ske patur kaq shume snow
Ne e beejme si e premtuam, ca po ben se u harruat
E verteta u zbulua, fansat e tu u deshperuan
9-shja, aha, 45-shja, aha, 38-shja, aha, Desert Eagle, aha
Ju vijme ne shtepi kur darken hani, e drejtojme, where is that money
Shtrihuni barkas dhe mos qani, se pa dashje, e shkrep Shejtani

[Hook] X2
Jemi larte larte, keta te tjeret kot mundohen
Bejme hapa para mrapa, po Te Tanet nuk dorezohen
Do ngrihem kur rrezohem, per shoket luftoj boten
Them kujdes, e mbaje gojen, se per fjale ne ta qime motren

[Outro: Bezzi Bez/Loko]
Yeah, 2012, yeah man, King Bez
My Man, Sulltani a.k.a. Loko
Hahaha, Te Tanet, Man, brrrat
Tiran Hitz

Date of text publication: 16.01.2021 at 19:07